Home

ťah Veľká noc rohový preteky bicykel banska bystrica osobnosť ústnej sud

UCI kalendár pretekov 2023 ✔️ cestná cyklistika, MTB, cyklokros |  BetArena.sk
UCI kalendár pretekov 2023 ✔️ cestná cyklistika, MTB, cyklokros | BetArena.sk

EYOF 2022: Cyklistické preteky budú mať štart aj cieľ na banskobystrickom  Námestí SNP
EYOF 2022: Cyklistické preteky budú mať štart aj cieľ na banskobystrickom Námestí SNP

Cyklisti na tri dni obsadia Banskú Bystricu, štartujú preteky Okolo  Slovenska
Cyklisti na tri dni obsadia Banskú Bystricu, štartujú preteky Okolo Slovenska

Marek Čanecký je novou tvárou v Dukle Banská Bystrica | SPORTNET

Zrýchlil ho aj extrémny posed. Z rekreačného cyklistu je majster Slovenska  a hovorí, ako sa mu to podarilo
Zrýchlil ho aj extrémny posed. Z rekreačného cyklistu je majster Slovenska a hovorí, ako sa mu to podarilo

Okolo Slovenska aj testom pre EYOF | EYOF Banská Bystrica 2022

SP a MSR: Jurík vyhral etapové preteky v Bánovciach nad Bebravou, tituly  národných šampiónov získali Záchenský alebo Ržoncová - Cycling-Info.sk
SP a MSR: Jurík vyhral etapové preteky v Bánovciach nad Bebravou, tituly národných šampiónov získali Záchenský alebo Ržoncová - Cycling-Info.sk

Maratón Banská Bystrica - Kolieska

MTB: Martin Haring zvíťazil v pretekoch C1 v Crnej Trave - Slovenský zväz  cyklistiky
MTB: Martin Haring zvíťazil v pretekoch C1 v Crnej Trave - Slovenský zväz cyklistiky

Cyklistické preteky Okolo Slovenska aj v Bystrici, prijaté budú dopravné  obmedzenia
Cyklistické preteky Okolo Slovenska aj v Bystrici, prijaté budú dopravné obmedzenia

Made4bike - Cyklo obchod a servis bicyklov

Mesto Levoča - Medzinárodné cyklistické preteky Okolo Slovenska pokračujú  dnes etapou Levoča - Banská Bystrica. Štart etapy je o 12.00 na Námesti  Majstra Pavla. | Facebook
Mesto Levoča - Medzinárodné cyklistické preteky Okolo Slovenska pokračujú dnes etapou Levoča - Banská Bystrica. Štart etapy je o 12.00 na Námesti Majstra Pavla. | Facebook

Dukla Banská Bystrica má za sebou preteky Okolo Maroka (UCI 2.2) -  Slovenský zväz cyklistiky
Dukla Banská Bystrica má za sebou preteky Okolo Maroka (UCI 2.2) - Slovenský zväz cyklistiky

Josef Černý vyhral preteky Okolo Slovenska - Správy RTVS

Stredné Pohronie privíta pelotón pretekajúci cez krajiny Vyšehrádskej  štvorky - SME | MY Banská Bystrica
Stredné Pohronie privíta pelotón pretekajúci cez krajiny Vyšehrádskej štvorky - SME | MY Banská Bystrica

Ľubomír Petrovič - Blog | Terrabike.sk

Cyklistika sa teší z reštartu, budúcnosť je však stále otázna: Všetci  budeme musieť zabojovať | Slovenský olympijský tím
Cyklistika sa teší z reštartu, budúcnosť je však stále otázna: Všetci budeme musieť zabojovať | Slovenský olympijský tím

Preteky Donovalský drapák moderoval náš kolega. Opísal, čo sa dialo krátko  po kolapse pretekára | TVNOVINY.sk
Preteky Donovalský drapák moderoval náš kolega. Opísal, čo sa dialo krátko po kolapse pretekára | TVNOVINY.sk

Slovenská cyklistika opäť ožíva: Obrovská vlna záujmu o preteky na  Slovakiaringu | Športky.sk
Slovenská cyklistika opäť ožíva: Obrovská vlna záujmu o preteky na Slovakiaringu | Športky.sk