Home

tŕnia krídla horieť opatovská nová ves futbal zdroj analytická vhodnosť

Projekty
Projekty

MFK Baník Veľký Krtíš U15 - FK Jesenské U15 8 : 0 ( 2 : 0 ) 17.6.2022 -  YouTube
MFK Baník Veľký Krtíš U15 - FK Jesenské U15 8 : 0 ( 2 : 0 ) 17.6.2022 - YouTube

TJ Sokol Opatovská Nová Ves - dospelí | Facebook

šport v Opatovská Nová Ves - oma.sk

Tj-Sokol Opatovská Nová Ves | Opatovská Nová Ves

ONV Paintball Veľký Krtíš - Opatovská Nová Ves - Športoviská.sk

SLOVNAFT CUP – V predkole ešte 88 zápasov, známy je už prvý postupujúci |  Slovenský futbalový zväz
SLOVNAFT CUP – V predkole ešte 88 zápasov, známy je už prvý postupujúci | Slovenský futbalový zväz

Starosta Rohoviec: Obyvatelia obce z utečencov nadšení nie sú

Opatovská Nová Ves sa teší na piatu ligu. Do kraja možno vpláva bez  legendárneho Semeníka
Opatovská Nová Ves sa teší na piatu ligu. Do kraja možno vpláva bez legendárneho Semeníka

Ženu z Opatovskej Novej Vsi brutálne dobodali nožom - Domáce - Správy - Pravda

Futbalový bonzáčik: Klacso a Višniar ľúbia loptu, Jánoška má najtvrdšiu  strelu - SME | MY Novohrad
Futbalový bonzáčik: Klacso a Višniar ľúbia loptu, Jánoška má najtvrdšiu strelu - SME | MY Novohrad

Muža našli mŕtveho v potoku, jeho manželka ležala dobodaná v dome -  Rimava.sk - správy - Rimavská Sobota a okolie
Muža našli mŕtveho v potoku, jeho manželka ležala dobodaná v dome - Rimava.sk - správy - Rimavská Sobota a okolie

TJ Sokol Opatovská Nová Ves | SPORTNET

Tj-Sokol Opatovská Nová Ves - SLOVENSKÝ POHÁR TJ SOKOL Opat.N.Ves -Msk  Novohrad Lučenec 0-2 (0:0) Favorita sme trápili az do 82' minúty ked sme  inkasovali po hlavičke kapitána hostí a a druhý
Tj-Sokol Opatovská Nová Ves - SLOVENSKÝ POHÁR TJ SOKOL Opat.N.Ves -Msk Novohrad Lučenec 0-2 (0:0) Favorita sme trápili az do 82' minúty ked sme inkasovali po hlavičke kapitána hostí a a druhý

FUTBAL: FTC si vychutnal R. Sobotu, v Zalužanoch na konci remízový gól aj  červená
FUTBAL: FTC si vychutnal R. Sobotu, v Zalužanoch na konci remízový gól aj červená